Naše služby pro firmy

Nábor zaměstnanců

Naší hlavní podnikatelskou náplní je nábor zaměstnanců pro firmy. Zajistíme vám spolehlivé pracovníky do běžných dělnických profesí, zároveň se specializujeme i na vyhledávání kvalitních vysokoškolských odborníků. Práci nabízíme nejen občanům České republiky, ale i uchazečům z Evropské unie a z třetích zemí. 

Pomůžeme vám tak vyřešit nedostatek pracovních sil. Během procesu náboru ověřujeme potencionální uchazeče, představíme jim pracovní nabídky a domluvíme veškeré podmínky spolupráce. Postaráme se o veškerou administrativu včetně zpracování účetnictví a mezd. Cizincům pomáháme s vyřízením pracovního povolení a zastupování před úřady, aby veškeré dokumenty měly v naprostém pořádku.

Máte zájem o navázání spolupráce? Rádi vám sdělíme více informací, neváhejte nám zavolat nebo napsat na stránce kontakty.

Why work with us?

Proč s námi spolupracovat?

Dlouholeté zkušenosti s náborem

V oboru se pohybujeme víc než 20 let. Zprostředkovali jsme zaměstnance z různých profesních oborů desítkám firem včetně jejich dočasného přidělení k výkonu práce. Můžeme pomoci i vám.

Nábor cizinců i z EU a třetích zemí

Komplexní znalost pracovněprávních vztahů a zaměstnávání cizinců je naše specializace. Problematice rozumíme do hloubky a citlivě vyřešíme problémy, které mohou nastat ve vztahu k dotčeným úřadům. Komunikujeme několika jazyky, kromě angličtiny i např. ukrajinsky, srbsky nebo makedonsky.

Náborem to u nás nekončí

Hledáte pro svou firmu víc než jen zaměstnance? Můžeme vám nabídnout doplňující profesionální služby týkající se lidských zdrojů:

Vzdělávání pro pracovníky HR oddělení

Zajistíme školení, semináře a poradenství v oblasti migrační a azylové politiky, jak získat pracovní povolení k výkonu zaměstnávání cizinců, jak žádat o pracovní víza, povolení k pobytu a vysvětlení veškerých právních aspektů cizinců při podnikání v České republice.

Nebo řešíte právě zcela specifický problém? Kontaktujte nás a určitě nalezneme řešení – kontakty.

Školení / kurzy pro zaměstnance

 

Pro vaše zaměstnance zajistíme vzdělání, které jim usnadní výkon práce a zlepší celkovou kvalitu života v Česku. Například pro cizojazyčné zaměstnance jsme schopni vést jazykové kurzy češtiny nebo jiného jazyka. Na klíč realizujeme firemní teambuildingy, sportovní nebo společenské akce. Napadá vás ještě jiná možnost, jak zlepšit kvalitu práce svým zaměstnancům? Dejte nám vědět, rádi vám pomůžeme s úspěšnou realizací.

Máte-li zájem, zavolejte nebo napište nám na stránce kontakty.

Personalistika

  • Komplexní vedení personální a mzdové agendy pro společnosti na míru.
  • Efektivní řešení mimosoudních pracovněprávních sporů na pracovištích metodou Alternative Dispute Resolution (,,ADR“) výhody: Možnost další komunikace a spolupráce, Zohlednění lidské stránky věci, Úspora času a peněz.
  • Rozhodčího řízení v pracovněprávních sporech na území ČR dle zákona č. 19/2012 Sb., o rozhodčím řízení a o výkonu rozhodčích nálezů, ve znění pozdějších předpisů, a další související zákony, jeho výhody: Rychlost, Hospodárnost, Neformálnost, Neveřejnost, Výběr osoby rozhodce, Vykonatelnost rozhodčího nálezu, Uznání a výkon rozhodčích nálezů.

„Lustitia nemini neganda…“ Spravedlnost nemá být nikomu odepřena (upírána).

Máte-li zájem, zavolejte nebo napište nám na stránce kontakty.

 

Neváhejte nás kontaktovat.